Гойдалки садові

Садові гойдалки на присадибній ділянці або в заміському котеджі є не тільки необхідний предмет інтер'єру, але і є невід'ємною, вишуканою частиною дизайнерського оформлення, визначальним престижне становище своїх власників. Вони з успіхом будуть до місця і в літньому саду, і на березі ставка, і на дитячому майданчику, і прикрасять зону відпочинку санаторіїв, будинків відпочинку та кемпінгів. Промисловість надає цілий спектр різноманітних садових гойдалок у продажу, причому розкид цін такий же колосальний, як і кількість матеріалів, з яких гойдалки виготовлені. На уявну простоту виготовлення садових гойдалок накладаються певні вимоги забезпечення безпеки в експлуатації, жорсткості і надійності конструкції.

Гойдалки для дорослих, що виготовляються на виробничих площах компанії ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, м. Київ, задовольняють наступним параметрам:

  • вантажопідйомність до 300 кг;
  • габарити (довжина х ширина х висота) 3000 х 1500 х 2500 мм;
  • водонепроникний знімний чохол;
  • фіксатори від розгойдування;
  • матеріал виготовлення - металопрокат з металевих і профільних труб;
  • конструкція дозволяє з легкістю розміститись на лавочці 3-м дорослим людям загальною вагою до 300 кг.

Крім цього, на вимогу замовника, гойдалки можуть бути обладнані додатковими аксесуарами, такими як знімні полички, розкладні спинки, тонування дерев'яних елементів і іншими. Гойдалки можуть бути виготовлені в розбірному варіанті для зручності транспортування. Базові розміри конструкції можуть бути скориговані за бажанням замовника. Колір металу, дерева, конструкція тенту можуть бути підібрані відповідно до побажань замовника.

Фахівці підприємства, використовуючи наявний верстатний парк, зварювальне обладнання, найпередовіші технології обробки матеріалів, здатні забезпечити якісне і своєчасне виконання замовлень з виготовлення будь-яких металоконструкцій і декоративних виробів, як за індивідуальними проектами, так і малими серіями.

Гойдалки садові

Гойдалки садові для дорослих