Корпус підшипника з чавуну

Точне лиття деталей зі складною конфігурацією зі сталі і чавуну неможливо уявити без технології лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ). Завдяки високій корозійної стійкості і винятковим ливарним властивостям, деталі з чавуну широко застосовуються для виготовлення виробів самого різного призначення.

Корпуси підшипників з сірого чавуну, призначені для фіксації обойм підшипників і установки їх у вироби, займають значний сегмент в асортименті ливарної продукції.

Методи лиття чавуну:

  • лиття в піщано-глинисті форми. Характеризується великим обсягом робіт з механічної обробки виливків;
  • лиття в металеві форми (кокільне лиття). Хороша якість, але дороге оснащення і важко забезпечити точне лиття деталей зі складною конфігурацією;
  • лиття по моделях, що газифікуються. Низькі витрати, висока якість виливків зі складною конфігурацією.

Метод лиття заготовок корпусів підшипників по моделях, що газифікуються є найбільш раціональним і економічно виправданим з огляду на своїх очевидних переваг перед іншими технологіями:

  • відсутність стрижневих систем, можливість об'єднання декількох форм в одну модель, яку після заливки немає необхідності виймати, значно скорочує кількість технологічних операцій і виробничі витрати;
  • дуже висока точність литва практично зводить відсоток браку і необхідність фінішної обробки поверхні виливків до нуля;
  • значна економія допоміжних матеріалів, електроенергії та трудових витрат;
  • підвищений ресурс прес-форм, використовуваних для виготовлення моделей з пінополістиролу;
  • система відкачування відпрацьованих газів, яка використовується в технологічному процесі лиття, забезпечує екологічну чистоту виробничого процесу.

Дослідний завод спецелектрометалургії надає професійні послуги лиття по моделях, що газифікуються, виготовляючи як типові, так і унікальні вироби з чавуну з найширшим вибором типорозмірів і технічних характеристик. Унікальне обладнання, яким оснащене підприємство, дозволяє не тільки своєчасно виконувати замовлення будь-якої складності, а й за допомогою неруйнівних методів контролю забезпечувати належну якість виливків.
 

Корпус підшипника

Корпус підшипника 

Корпус підшипника з чавуну

Корпус підшипника з чавуну

Корпус підшипника з сірого чавуну

Корпус підшипника з сірого чавуну

Виготовлення корпусу підшипника з чавуну

Виготовлення корпусу підшипника з чавуну