Металургійне виробництво, обробка металів, виготовлення обладнання

Електрошлакове литво заготовок з високолегованих сталей. Литво точних деталей по моделях, що газифікуються. Виготовлення обладнання та оснащення для ливарного виробництва і електронно-променевого зварювання

lorem

Ремонт та відновлення стріли автокрана

Застосування сучасних методів металообробки дозволило виконувати ремонт таких відповідальних вузлів підйомно-транспортних механізмів, як стріла автокрана, продовжити термін її надійної служби при мінімальних матеріальних витратах.

lorem

Ємність з вуглецевої сталі з вакуумними швами з титану, нержавіючої та вуглецевої сталі по індивідуальному замовленню

Сучасна металообробка металоконструкцій з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі, титану та його сплавів дозволяє виготовляти вакуумне обладнання, яке надійно працює в жорстких умовах експлуатації з агресивними газами і рідинами.

lorem

Виготовлення корпусу стійки з вуглецевої сталі

Напівавтоматична дугова зварка в середовищі захисного газу, що застосовується для з'єднання деталей і заготовок з вуглецевої сталі, найбільш поширена технологія, яка використовується в сучасному промисловому виробництві для складання відповідальних вузлів і виробів, що несуть підвищене навантаження в експлуатації.

lorem

Фланці різного діаметру, виготовлені з нержавіючої та вуглецевої сталі

Використання металорізальних верстатів з числовим програмним управлінням грає ключову роль, особливо при виготовленні таких відповідальних деталей, як фланці різного діаметру для трубопровідної апаратури і важкого машинобудування.

lorem

Механічна частина приводу з нержавіючої сталі

Ефективність і якість виконання процесу електронно-променевого зварювання в вакуумному середовищі безпосередньо залежить від точності позиціювання електронного променю і робочого столу з зварюваним виробом.

lorem

Напрямні з немагнітної нержавіючої сталі

Точне позиціонування елементів обладнання при виконанні технологічних процесів неможливо забезпечити без застосування лінійних напрямних, виконаних з немагнітної нержавіючої сталі.

lorem

Механізми зі сталі

Виготовлення конструкційних елементів механізмів зі сталі із застосуванням сучасних методів металообробки і зварювальних технологій дозволяє оптимізувати вагові характеристики готових виробів без погіршення їх міцності і надійності в експлуатації.

lorem

Металеві стійкі, виконані по індивідуальному замовленню

Металеві стійкі - конструкційні елементи, виготовлені із застосуванням зварювальних технологій, широко застосовуються в самих різних областях техніки, торгівлі, обладнанні виробничих і складських приміщень.

lorem

Модель собору «Софії Київської»

Модель собору «Софії Київської» з рельєфними табличками, виконаними шрифтом Брайля.

lorem

Скульптурна композиція «Коваль Кава»

Виготовлення скульптурної композиції «Коваль Кава» з бронзи.

lorem

Лиття кріпильних елементів і запчастин

Технологія лиття по моделях, що газифікуються володіє найбільш потужним потенціалом в ливарному виробництві при виготовленні литих заготовок і готових деталей.

lorem

Важіль зі сталі СТ35Л

Лиття по моделях, що газифікуються, дозволило вивести на новий рівень виробництво деталей для кривошипне - шатунних і кулісних механізмів, які широко використовуються в самих різних галузях промисловості.

lorem

Петлі для спеціальної техніки та установок

Технологія лиття по моделях, що газифікуються відкрила нові перспективи для виготовлення деталей зі складною конфігурацією з різних сортів нержавіючої сталі.

lorem

Корпус підшипникового вузла з чавуну

Виготовлені корпуси підшипникових вузлів широко застосовуються як в сільськогосподарському машинобудуванні, так і при виготовленні відповідальних вузлів і деталей з чавуну і сталі в самих різних галузях промисловості і автомобілебудування.

lorem

Кронштейни зі сталі СТ35Л

Технологія лиття по моделях, що газифікуються незамінна для виготовлення деталей і вузлів, що застосовуються в сільськогосподарському машинобудуванні.

lorem

Виготовлення опори для столів і стільців

Технологія лиття по моделях, що газифікуються як не можна краще підходить для організації і здійснення процесу виготовлення основи стільця і ​​столу типу «Тюльпан».

lorem

Корпусні деталі і запчастини для сільгосптехніки

Технологія лиття по моделях, що газифікуються, стрімко розвивається останнім часом та по праву знайшла свою нішу в цьому сегменті металообробки.

lorem

Лопатки для мішалки із зносостійкого чавуну вагою 10,5 кг і 14 кг

Лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) дає можливість виготовляти відливки із зносостійкого чавуну з конфігурацією будь-якої складності, що працює при високих динамічних навантаженнях.

lorem

Деталі лісів будівельних зі сталі 35 Л вагою до 3 кг

Технологія лиття по моделях, що газифікуються ідеально підходить для виготовлення конструкційних елементів зі сталі для побудови та встановлення клинових будівельних лісів.

lorem

Стійка мішалки сталева вагою 24 кг

Технологія лиття по моделях, що газифікуються дала можливість значно скоротити витрати на виготовлення деталей для металоконструкцій, які використовуються в самих різних галузях промислового виробництва, значно розширити їх номенклатуру і надійність в експлуатації.

lorem

Паркове литво фонтану з чавуну і бронзи

Технологія лиття по моделях, що газифікуються дозволило вдихнути нові дизайнерські ідеї в створення паркових скульптурних ансамблів, що включають оригінальні фонтани з чавуну і бронзи.

lorem

Художнє лиття балясини з латуні і бронзи

Технологія лиття по моделях, що газифікуються - найбільш ефективне рішення для виготовлення таких елементів інтер'єру з латуні і бронзи, як балясини та інші вироби для оформлення огорож, вишуканих сходових прольотів і балконів, а також для здійснення оригінальних дизайнерських проектів паркової архітектури.

lorem

Художнє лиття скульптур з бронзи

Метод лиття по моделях, що газифікуються є найбільш прийнятною і перспективною технологією для художнього лиття оригінальних скульптур будь-якої складності з бронзи.

lorem

Художнє паркове лиття з чавуну

Лиття за газифікованими моделями з чавуну є в даний час однією з основних технологій для дизайнерського оформлення паркової архітектури.

lorem

Повзун зі сталі 35Л, вагою 8 кг

Виливки зі сталі 35Л, виконані методом лиття по моделях, що газифікуються, широко використовуються в сучасному машинобудуванні при виготовленні деталей для виробництва і ремонту механізмів і машин, що працюють під впливом середніх динамічних і статичних навантажень.

lorem

Художнє лиття із сталі марки 35Л, вагою від 2 до 10 кг

Для оформлення сучасного інтер'єру широко використовуються металеві елементи декору, виконані, як правило, методом художнього лиття.

lorem

Корпус направляючий GUIDE CONE зі сталі 35Л, вагою 2 кг

Застосування технології лиття по моделях, що газифікуються в сучасному виробництві дає можливість оперативно та з найменшими витратами виготовляти методом лиття необхідні для різних галузей промисловості деталі і вироби зі сталі і чавуну.

lorem

Балясина зі сталі 35Л, вагою 10 кг

Лиття по моделях, що газифікуються - одна з інноваційних технологій металообробки, що дозволяє створювати високохудожні вироби для дизайнерського оформлення інтер'єрів приміщень самого різного призначення.

lorem

Шків ліфтовий з чавуну СЧ30, вагою 30 кг

Один з напрямків сучасної металообробки - виготовлення заготовок з оптимальними конструктивними параметрами, що забезпечують можливість їх механічної обробки високопродуктивними способами і з мінімальними відходами.

lorem

Корпус редуктора зі стали марки 35Л, вагою 220 кг

Застосування технології лиття за газифікованими моделями при виготовленні корпусів редукторів зі сталі марки СТ35Л вирішила одну з найважливіших завдань ливарного виробництва - підвищення точності виливків до рівня лиття по виплавлюваних моделях.

lorem

Заготовка коронної шестерні з чавуну СЧ30, вагою 55 кг

Метод виготовлення чавунних заготовок із застосуванням технології лиття по моделях, що газифікуються дозволяє значно скоротити витрати матеріалів і часу

lorem

Заготовка під шестерні зі сталі 30Л, вагою 0,4 кг

Технологія лиття по моделях, що газифікуються ідеально підходить для виготовлення заготовок під шестерні, так як дозволяє значно скоротити витрати на основні матеріали, знизити трудомісткість і собівартість кінцевого продукту.

lorem

Зуби борони ротаційної зі сталі 30Л, вагою 0,36 кг

Технологія лиття по моделях, що газифікуються, дозволила значно скоротити витрати на виготовлення таких виробів, як зуби для ротаційних борін, а також дала можливість відливати зуби з конфігурацією будь-якої складності

lorem

Запчастини до лісів будівельних зі сталі 30Л, 200 г

Лиття по моделях, що газифікуються - сучасна технологія виготовлення деталей самої різної конфігурації, що працюють в жорстких умовах експлуатації

lorem

Макет піратської гармати з чавуну

Метод лиття по моделях, що газифікуються, ідеально підходить для виконання оригінального художнього лиття

lorem

Колосник для твердопаливних котлів з жароміцного чавуну марки ЧХ3

Технологія лиття по моделях, що газифікуються, ідеально підходить для виготовлення литва з жароміцного чавуну, що дозволяє випускати високоточні вироби з мінімальними припущеннями під механічну обробку.

lorem

Ланка ланцюга зі сталі марки ст35Л

Технологія лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) відповідає найвищим вимогам до сучасного масового ливарного виробництва, забезпечуючи необхідну якість литва

lorem

Заготовка з чавуну під втулку

Відливки з сірого чавуну різних марок, зважаючи на свою низьку собівартість, широко застосовуються в різних галузях сучасного виробництва

lorem

Кулак зі сталі марки ст35Л

Виготовлення деталей для машинобудівного устаткування методом лиття по моделях, що газифікуються

lorem

Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л

Виготовлення корпусів підшипників зі сталі марки ст35Л за допомогою технології лиття по моделях, що газифікуються

lorem

Відновлення фрези для різання пресованої макулатури

Технологія наплавлення твердосплавними електродами поверхні різання деталей і механізмів

lorem

Петля із спецсталі

Технологія лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ), знайшла останнім часом широке застосування для виготовлення деталей із спеціальних і броньових сталей

lorem

Камера для відпрацювання технологій зварювання

Вакуумна камера є основним елементом обладнання для здійснення електронно-променевого зварювання

lorem

Вакуумні камери 480 м3 (10х8х6)

Вакуумна камера є одним з найбільш відповідальних вузлів і вимагає найбільш значних витрат при виготовленні комплексу обладнання для ефективного забезпечення процесу електронно-променевого зварювання

lorem

Корпус підшипника з чавуну

Точне лиття деталей зі складною конфігурацією зі сталі і чавуну неможливо уявити без технології лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ)

lorem

Решітка лита зливостоку з бронзи

Метод лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) ідеально підходить для виконання замовлень з виготовлення високохудожніх виробів самого різного призначення зі сплавів кольорових металів

lorem

Виготовлення виливок деталей гусениць зі зносостійких сталей

Виготовлення виливків зі зносостійких сталей, таких, як траки, деталі гусениць і інші корпусні деталі складної конфігурації

lorem

Елемент конструкції крила боїнга

Електронно-променеве зварювання (ЕПЗ) у з'єднанні деталей і вузлів з титану і його сплавів

lorem

Зварювання алюмінію завтовшки 100 мм прорізним швом

Електронно-променеве зварювання (ЕПЗ) є найбільш ефективною технологією з'єднання деталей і вузлів з алюмінію і його сплавів

lorem

Деталі з титану

Електронно-променеве зварювання відноситься до найбільш перспективних і ефективних методів з'єднання деталей

lorem

Зварювання лопаток турбіни зі сталі

Електронно-променеве зварювання найкращим чином підходить для з'єднання особливо відповідальних вузлів, що працюють в жорстких умовах експлуатації

lorem

Елемент лонжерона в літаку 2

Електронно-променеве зварювання (ЕПЗ) титану і його сплавів

lorem

Елемент лонжерона в літаку 1

Електронно-променеве зварювання елементів лонжерона, виготовлених з титану

lorem

Деталь з міді для ливарної або сталеливарної промисловості

Електронно-променеве зварювання міді і її сплавів

lorem

Шестерня зі сталі для бурових установок

Електронно-променеве зварювання (ЕПЗ), як інноваційна технологія виготовлення

lorem

Корпус якоря двигуна зі сталі

Електронно-променеве зварювання при виготовленні корпусу якоря двигуна зі сталі

lorem

Трубні дошки зі сталі (елемент охолодження)

Елементи охолодження теплообмінної апаратури виконане з використанням зварювальних технологій

lorem

Корпус редуктора з чавуну

Лиття корпусів редукторів з чавуну і інших металів в даний час є реальною альтернативою виготовлення деталей такої складності на металообробних верстатах

lorem

Художнє литво з різних сплавів, відлите за методом ЛГМ

Технологія литва по моделях, що газифікуються дала можливість виготовляти з чавуну, сталі і сплавів кольорових металів ексклюзивні і високохудожні вироби

lorem

Виготовлення відливків з алюмінію і сплавів

Виготовлення відливків з алюмінію і сплавів господарського та промислового призначення методом ЛГМ

lorem

Литво з легованих і високовуглецевих сталей

Литво для ремкомплектів, автомобільних запчастин, корпусне і залізничне лиття

lorem

Металоконструкції і деталі точної механіки

Металоконструкції і деталі малої, середньої і класичної загальної точної механіки

lorem

Прес-форми

Прес-форми з алюмінієвих сплавів для виготовлення моделей з пінополістиролу

lorem

Кристалізатори

Кристалізатори з міді для ЕШЛ і ЦЕШЛ

lorem

Деталі литі

Деталі литі точні з чавуну, стали і кольорових сплавів вагою від 0,5 до 100 кг

lorem

Відливки

Відливки порожнисті і суцільні, діаметром від 200 до 1000 мм, довжиною від 500 до 3000 мм, вагою від 100 до 6000 кг

lorem

Арматура

Арматура запірна фонтанна ДУ-50, ДУ-80, НКТ на тиск 750-1200 кг / кв.см для нафтогазових свердловин