Корпус редуктора з чавуну

Лиття корпусів редукторів з чавуну і інших металів в даний час є реальною альтернативою виготовлення деталей такої складності на металообробних верстатах. Виготовлення точних корпусних деталей з різних металів - досить складний і трудомісткий технологічний процес. А тому, що до виготовлення корпусів редукторів для виробів точної механіки пред'являються додаткові технічні вимоги, то це вимагає застосування додаткових дорогих оснащення і інструментів, значних виробничих витрат. Лиття за моделями з пінополістиролу, що газифікуються, корпусів редукторів з чавуну, сталі та інших сплавів на виробничих майданчиках ДП «Дослідний завод спецелектрометалургіі ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, із застосуванням унікального, сучасного обладнання, дозволяє значно знизити трудомісткість виконуваних робіт, підвищити продуктивність, якість і надійність виготовлених деталей і виробів. Маючи повний виробничий цикл, включаючи зварювальне виробництво і металообробку, підприємство, використовуючи такі переваги технології ЛГМ, як:

  • можливість виготовлення деталей і заготівок з металу будь-якого сортаменту, дозволяє значно скоротити трудомісткість, а також витрати на допоміжні матеріали і електроенергію;
  • можливість виготовлення виливків в точній відповідності з технічними вимогами конструкторської документації,

дозволяє значно скоротити терміни виготовлення замовлення будь-якої складності.

Розроблені і впроваджені на підприємстві технології і обладнання для виконання зварювальних робіт дозволяють зберегти фізико-механічні властивості зварних з'єднань, знизити деформацію і залишкову напругу в області зварного шва, забезпечивши, тим самим, високу експлуатаційну надійність готового виробу. Володіючи значним досвідом і власними науково-технічними розробками в галузі електрометалургії, зварювальних технологій і точного лиття, фахівці підприємства, використовуючи власне наукомістке обладнання, здатні забезпечити якісне виконання замовлень з виготовлення корпусних деталей будь-якої складності, забезпечити їх надійну роботу в самих жорстких умовах експлуатації.

Корпус редуктору з чавуну

Корпус редуктору з чавуну