Металоконструкції і деталі точної механіки

У машинобудуванні, для виготовлення корпусів і вузлів виробів точної механіки, широко використовуються різні сорти чавуну, вуглецеві нержавіючі і жароміцні стали і сплави, сплави алюмінію і кольорових металів. В даний час, для виготовлення складних корпусів і деталей, з високими вимогами до точності і шорсткості поверхні, найбільш перспективною є технологія литва по газифікованих моделях, що дозволяє реалізувати в металі найжорсткіші конструкторські вимоги з високою точністю і надійністю, забезпечивши при цьому оптимальні габарити готових виробів. Виготовлені методом ЛГМ відливки, можуть мати складні внутрішні порожнини з криволінійними поверхнями, що перетинаються під різними кутами, що досить складно забезпечити застосовуючи традиційні методи литва, такі як литво «в землю», в кокіль, в оболонкові форми, по виплавлюваних моделях і інші.

Технологія литва по газифікованих моделях є однією з найперспективніших в даний час технологій. Основні переваги відливок, виготовлених за цією технологією для деталей малої, середньої і класичної загальної точної механіки, такі:

  • висока точність одержуваних відливок, навіть при самій складній конфігурації;
  • якість і щільність металу в литві забезпечується за рахунок часткового вакуумування  в процесі лиття;
  • висока якість поверхні виливків (RZ 80) дозволяє в деяких випадках зовсім відмовитися від механічної обробки, яка була б необхідна при іншому способі виготовлення;
  • мінімальний припуск на механічну обробку якщо вона все ж необхідна;
  • повна ідентичність відливок в серії.

Виробничі потужності державного підприємства «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України дозволяють забезпечити повний цикл виготовлення деталей і корпусів для виробів точної механіки, включаючи проектування і виготовлення прес-форм, пінополіуретанових моделей, литва готових деталей і їх механічна обробка. Фахівці підприємства адаптують процес литва по газифікованих моделях за кресленнями замовника практично до будь-якої деталі з найжорсткішими технічними вимогами, що дозволить виконати найскладніше замовлення в оптимальні терміни і з належною якістю.

Металоконструкції і деталі точної механіки нашого виробництва

Металоконструкції і деталі точної механіки нашого виробництва

Металоконструкції і деталі малої, середньої і класичної загальної точної механіки

Металоконструкції і деталі малої, середньої і класичної загальної точної механіки

Виготовлення складних корпусів і деталей

Виготовлення складних корпусів і деталей