Шків ліфтовий з чавуну СЧ30, вагою 30 кг

Один з напрямків сучасної металообробки - виготовлення заготовок з оптимальними конструктивними параметрами, що забезпечують можливість їх механічної обробки високопродуктивними способами і з мінімальними відходами. Для виготовлення ліфтових шківів найбільш часто заготовки виготовляються способами лиття, куванням, гарячим штампуванням і фрезеруванням з різних сортів металопрокату. Найбільш рентабельним способом є лиття заготовок з чавуну з наступною механічною обробкою. При цьому, технологія лиття по моделях, що газифікуються дозволяє з найменшими витратами виготовляти заготовки шківів, які повністю відповідають таким вимогам ГОСТ 20889-88, як:

  • виливки шківів повинні бути без дефектів, що погіршують їхній зовнішній вигляд;
  • на поверхні виливків, що піддаються механічній обробці, допускаються дефекти тільки в межах припуску на механічну обробку;
  • для виключення биття шківів при роботі і, як наслідок - до швидкого зносу, граничні відхилення необроблюваних поверхонь шківів не повинні перевищувати вимог 7 класу точності по ГОСТ 26645-85.

У той же час, до канатоведучих шківів пред'являється ряд вимог, таких як висока зносостійкість, надійність і довговічність в експлуатації, забезпечення безпеки в роботі ліфтів. Застосуванням технології ЛГМ при виготовленні шківів забезпечує перераховані вище вимоги за рахунок наступних її переваг перед традиційними технологіями кокильного лиття:

  • простота виготовлення литва масою від кількох кілограмів до 10 тон;
  • значно нижча собівартість виконання процесу;
  • більш висока конструктивна точність виготовлення заготовок;
  • мінімальна шорсткість поверхні і мінімальні припуски на механічну обробку заготовки вимагають мінімум часу і ресурсів на фінішну обробку;
  • відсутність раковин і сторонніх включень, наявність необхідних механічних властивостей і структури металу поблизу поверхні заготовки гарантує забезпечення високої якості робочої поверхні шківа.

Дослідний завод спецелектрометалургії, маючи в наявності необхідний верстатний парк для виготовлення моделей будь-якої складності і обладнання для здійснення виробничого процесу методом ЛГМ, готове виконати замовлення по виготовленню заготовок і деталей з чавуну різних марок. Підприємство здійснює контроль якості металообробки за допомогою методів неруйнівного контролю. Фахівці підприємства забезпечать якісне і своєчасне виконання замовлень з виготовлення відповідальних деталей з чавуну марки СЧ30 високопродуктивним методом ЛГМ.

Шків ліфтовий з чавуну СЧ30, вагою 30 кг

Шків ліфтовий з чавуну СЧ30, вагою 30 кг

Виготовлення ліфтових шківів з чавуну СЧ30

Виготовлення ліфтових шківів з чавуну СЧ30

Виготовлення ліфтових шківів з чавуну СЧ30 на київському Дослідному заводі спецелектрометалургії

Виготовлення ліфтових шківів з чавуну СЧ30 на київському Дослідному заводі спецелектрометалургії