Ємність для перевезення сипких та рідких вантажів

Металообробка нержавіючої сталі із застосуванням високотехнологічного обладнання, що здійснює розкрій, згинання та зварювання металопрокату з нержавіючої сталі, дозволяють виготовляти такі металоконструкції, як ємності для перевезення сипких і рідких вантажів. Використання таких ємностей, встановлених на автомобільні напівпричепи, повинні забезпечувати надійність та безпеку при їх заповненні, транспортуванні та звільненні від сипких та рідких вантажів, оптимальну вантажопідйомність та ефективність в експлуатації. Виготовлені з нержавіючої сталі автоцистерни застосовуються, як правило, для транспортування та зберігання продукції хімічних та харчових підприємств.

Технологічні операції, що застосовуються при виготовленні ємностей з нержавіючої сталі 

  1. Розкрій листового металопрокату на високоточному гільйотинному устаткуванні.
  2. Згинання заготовок на вальцювальних верстатах, з наданням їм необхідної форми методом холодної деформації, що зберігає структуру та фізико-хімічні властивості матеріалу.
  3. Механічне різання та вальцювання конструкційних елементів платформи.
  4. Складання елементів автоцистерни за допомогою аргонодугового зварювання.

Для забезпечення надійного, герметичного з'єднання складальних одиниць ємності необхідно враховувати особливості нержавіючої сталі при її механічній обробці та зварюванні. Під час обробки відбувається підвищення температури в області, що обробляється і, як наслідок, можливе погіршення антикорозійних властивостей металу. Крім цього, можливе утворення мікротріщин через високий коефіцієнт лінійного розширення нержавіючої сталі.

Дослідний завод спецелектрометалургії, будучи структурним підрозділом НТК ІЕЗ ім. Є.О. Патона, активно впроваджує передові технології та науково-технічні розробки головного підприємства в галузі металообробки нержавіючих сталей. На підприємстві є необхідний комплект високотехнологічного металообробного та металорізального обладнання, здатного проводити обробку нержавіючої сталі без погіршення її структури та антикорозійних властивостей. Застосування напівавтоматичного аргонодугового зварювання нержавіючої сталі за технологією головного підприємства гарантує надійну та високоякісну збірку таких відповідальних виробів, як ємності для зберігання та перевезення харчової та хімічної продукції. Наявність висококваліфікованого персоналу, виробничого обладнання для забезпечення повного технологічного циклу виготовлення під ключ таких металоконструкцій, як ємності з нержавіючої сталі, гарантує своєчасне та високоякісне виконання індивідуальних замовлень з виготовлення автоцистерн будь-якої форми та будь-яких габаритів.
 

Зварювання ємності

Зварювання ємності

Встановлення ємності на платформу

Встановлення ємності на платформу

Остаточне збирання

Остаточне збирання