Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л
Технологія лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) - це високотехнологічний процес виготовлення відливок складної конфігурації з найрізноманітніших сортів сталі, чавуну і кольорових металів. Особливості технології ЛГМ дозволяють забезпечити не тільки високу геометричну точність заготовок, а й можливості для покращення якості поверхні, відсутність раковин і порожнин в тілі виливків. Корпуси підшипників, що виготовляються різними методами лиття зі сталі марки ст35Л, застосовуються в значному обсязі в машинобудівному виробництві, як при виготовленні готових машин і механізмів, так і при їх ремонті і обслуговуванні.
Відмінні характеристики основних методів виробництва відливок корпусних деталей зі сталі марки ст35Л:
- литво в піщані форми відрізняється значним обсягом механічної обробки виливків;
- кокільне литво відрізняється якістю, но велика собівартість обладнання і практично немає можливості забезпечення якісного лиття виробів зі складаною конфігурацією;
- лиття по моделях, що газифікуються відрізняється низьких витратами, високою якістю корпусних деталей зі складаною конфігурацією.
Таким чином, технологія ЛГМ в сучасному виробництві, особливо при виготовленні корпусів зі складною конфігурацією, що працюють в жорстких умовах експлуатації, найбільш економічна і зажадана.
Переваги застосування технології ЛГМ:
- відсутня необхідність у використанні складних стрижневих систем, що дозволяє значно скоротити час на підготовку виробництва, виробничі витрати і кількість технологічних операцій;
- висока точність розмірів і забезпечення мінімальних допусків, найвища якість виливків, відсутність браку і необхідності остаточної механічної обробки поверхні литва;
- значна економія допоміжних матеріалів, електроенергії та трудових витрат;
- можливість значного скорочення, в особливих випадках, термінів виконання замовлення на поставку виливків;
- система відкачування відпрацьованих газів, яка використовується в технологічному процесі лиття, забезпечує екологічну чистоту виробничого процесу.
Державним підприємством «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, освоєно виробництво корпусних деталей будь-якого ступеня складності методом ЛГМ з різних сортів сталі вагою від 0,5 до 100 кг. Високотехнологічне обладнання, величезний виробничий досвід підприємства дозволяють виконувати замовлення по точному литтю заготовок і корпусних деталей із чавуну, сталі та різних сплавів з високою якістю і в оптимальні терміни.
Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л
Виготовлення корпусів підшипників
Виготовлення корпусів підшипників на Дослідному заводі спецелектрометалургії