Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л

Технологія лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) - це високотехнологічний процес виготовлення відливок складної конфігурації з найрізноманітніших сортів сталі, чавуну і кольорових металів. Особливості технології ЛГМ дозволяють забезпечити не тільки високу геометричну точність заготовок, а й можливості для покращення якості поверхні, відсутність раковин і порожнин в тілі виливків. Корпуси підшипників, що виготовляються різними методами лиття зі сталі марки ст35Л, застосовуються в значному обсязі в машинобудівному виробництві, як при виготовленні готових машин і механізмів, так і при їх ремонті і обслуговуванні.

Відмінні характеристики основних методів виробництва відливок корпусних деталей зі сталі марки ст35Л:

  • литво в піщані форми відрізняється значним обсягом механічної обробки виливків;
  • кокільне литво відрізняється якістю, но велика собівартість обладнання і практично немає можливості забезпечення якісного лиття виробів зі складаною конфігурацією;
  • лиття по моделях, що газифікуються відрізняється низьких витратами, високою якістю корпусних деталей зі складаною конфігурацією.

Таким чином, технологія ЛГМ в сучасному виробництві, особливо при виготовленні корпусів зі складною конфігурацією, що працюють в жорстких умовах експлуатації, найбільш економічна і зажадана.

Переваги застосування технології ЛГМ:

  • відсутня необхідність у використанні складних стрижневих систем, що дозволяє значно скоротити час на підготовку виробництва, виробничі витрати і кількість технологічних операцій;
  • висока точність розмірів і забезпечення мінімальних допусків, найвища якість виливків, відсутність браку і необхідності остаточної механічної обробки поверхні литва;
  • значна економія допоміжних матеріалів, електроенергії та трудових витрат;
  • можливість значного скорочення, в особливих випадках, термінів виконання замовлення на поставку виливків;
  • система відкачування відпрацьованих газів, яка використовується в технологічному процесі лиття, забезпечує екологічну чистоту виробничого процесу.

Державним підприємством «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, освоєно виробництво корпусних деталей будь-якого ступеня складності методом ЛГМ з різних сортів сталі вагою від 0,5 до 100 кг. Високотехнологічне обладнання, величезний виробничий досвід підприємства дозволяють виконувати замовлення по точному литтю заготовок і корпусних деталей із чавуну, сталі та різних сплавів з високою якістю і в оптимальні терміни.

Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л

Корпус підшипника зі сталі марки ст35Л

Виготовлення корпусів підшипників

Виготовлення корпусів підшипників

Виготовлення корпусів підшипників на Дослідному заводі спецелектрометалургії

Виготовлення корпусів підшипників на Дослідному заводі спецелектрометалургії