Виготовлення корпусу стійки з вуглецевої сталі

Напівавтоматична дугова зварка в середовищі захисного газу, що застосовується для з'єднання деталей і заготовок з вуглецевої сталі, найбільш поширена технологія, яка використовується в сучасному промисловому виробництві для складання відповідальних вузлів і виробів, що несуть підвищене навантаження в експлуатації. Досить висока, в порівнянні з іншими методами зварювання, продуктивність, а також можливість автоматизації процесу складання вузлів і агрегатів дозволили цій технології отримати найбільшу популярність. Забезпечуючи необхідну якість і міцність з'єднання, застосування технології напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу, крім цього, не тільки значно скорочує час на виконання операції, а й істотно спрощує обов'язки обслуговуючого персоналу, так як використання в процесі зварювання дроту позбавляє зварника від таких операцій, як необхідність постійної зміни електродів і зачистки області зварного шва від шлаків.

Основні переваги технології напівавтоматичного зварювання вуглецевої сталі в середовищі захисного газу:

  • більш висока, ніж при використанні звичайної зварки, якість зварного з'єднання;
  • можливість виконання з'єднання деталей і заготовок різних габаритів з різною товщиною зварювальних поверхонь;
  • незважаючи на невисоку вартість застосовуваних захисних газів, технологія забезпечує високу якість зварного шва;
  • при застосуванні дроту значно полегшується підпал дуги і забезпечується висока продуктивність зварювального процесу;
  • сама технологія зварювання деталей і заготовок з вуглецевої сталі в захисному середовищі не тільки порівняно легко піддається механізації і автоматизації, а й легко освоюється обслуговуючим персоналом.

Дослідний завод спецелектрометалургії, досконало володіє всіма тонкощами технологічного процесу напівавтоматичного зварювання деталей і заготовок з вуглецевої сталі в середовищі захисних газів. Маючи в своєму розпорядженні весь необхідний арсенал високотехнологічного обладнання з числовим програмним управлінням, підприємство забезпечує замкнутий цикл виготовлення складних складальних одиниць. Висококваліфіковані фахівці підприємства, використовуючи верстатний парк підприємства, гарантують своєчасне виконання замовлень з виготовлення деталей і виробів з вуглецевої сталі з застосуванням зварювальних технологій і високоточної механічної обробки.

Прихватка заготовок

Прихватка заготовок

Зварювання заготовок

Зварювання заготовок

Механічна високоточна обробка

Механічна високоточна обробка