Механізми зі сталі

Виготовлення конструкційних елементів механізмів зі сталі із застосуванням сучасних методів металообробки і зварювальних технологій дозволяє оптимізувати вагові характеристики готових виробів без погіршення їх міцності і надійності в експлуатації. Якісна обробка металопрокату, при виготовленні необхідних для подальшої збірки заготовок і деталей, гарантує найбільш прийнятні кінцеві властивості готових виробів, їх надійність в експлуатації. При виготовленні конструкційних елементів механізмів із сталевого металопрокату використовуються, як правило, такі технологічні операції:

  • різання заготовок на гільйотинному обладнанні;
  • пластична деформація з утворенням необхідного профілю на кромко загинальному верстаті;
  • виконання необхідних операцій по обробці заготовок на металорізальному обладнанні;
  • складання готових деталей і виробів з використанням зварювальних технологій.

Використання сучасного, високотехнологічного обладнання на всіх етапах виробничого циклу дозволяє домагатися необхідної точності і якості при виготовленні найскладніших в конструктивному виконанні вузлів і механізмів зі сталі.

Дослідний завод спецелектрометалургії, маючи в наявності необхідний парк високоточного металообробного обладнання, дозволяє виконувати замкнутий технологічний цикл з виготовлення конструктивно складних вузлів і механізмів з сталевого металопрокату для комплектації конструктивних елементів і устаткування вакуумних камер, призначених для здійснення технологій електронно-променевого зварювання і електронно-променевого напилення. Висококваліфіковані фахівці підприємства, маючи багатий досвід в проектуванні і виготовленні вузлів і механізмів для успішного виконання технологічних процесів ЕПЗ і ЕПП, не тільки забезпечать якісне і своєчасне проектування і виготовлення вузлів і механізмів для власних потреб, а й готові виконати замовлення будь-якої складності по виготовленню деталей і вузлів різноманітних механізмів з сталевого металопрокату. Наявність на підприємстві лабораторії по неруйнівному методу контролю зварних з'єднань гарантує їх високу якість і надійність в експлуатації.

Виготовлення механізмів зі сталі під заказ

Виготовлення механізмів зі сталі під заказ