Виготовлення опори для столів і стільців

Технологія лиття по моделях, що газифікуються як не можна краще підходить для організації і здійснення процесу виготовлення основи стільця і ​​столу типу «Тюльпан». Виконана за технологією художнього лиття, опора відрізняється надійністю, стійкістю і оригінальним, витонченим зовнішнім виглядом. Технологія ЛГМ дозволяє виготовляти основу столу з різних металів і сплавів, таких як чавун, сталь, бронза і інші сплави кольорових металів, що дозволяє дизайнерам виконати інтер'єр таких приміщень, як бар, кафе, ресторан, офіс в сучасному, елегантному стилі.

Переваги технології ЛГМ:

  • можливість виконувати якісне художнє лиття з різних металів і сплавів;
  • відсутня необхідність додаткової механічної обробки на металорізальному обладнанні;
  • застосування високотехнологічного обладнання в модельному виробництві та відсутність необхідності вилучення моделі з форми дозволяє виготовляти високохудожні моделі з пінополістиролу будь-якої складності і з необхідною конфігурацією;
  • можливість перевірки параметрів і вигляду готового виробу по виготовленої з полістиролу моделі;
  • висока якість поверхні готового литва, відсутність необхідності у використанні стрижнів і стрижневого оснащення дає можливість відмовитися від операцій з додаткової шліфовці поверхні виливки і видалення стрижнів;
  • значна економія основних і допоміжних матеріалів, трудових і енергетичних витрат дозволяє істотно знизити собівартість процесу, що, в кінцевому підсумку, позитивно відбивається на ціні готового виробу як при одиночному, так і при серійному виробництві.

Дослідний завод спецелектрометалургії має необхідне високотехнологічне обладнання для виготовлення моделей і лиття готових виробів за технологією ЛГМ. Підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення високохудожніх виробів під ключ з різних матеріалів методом лиття за газифікованими моделями. Висококваліфіковані фахівці підприємства не тільки забезпечать своєчасне і якісне виконання замовлень будь-якої складності, а й наддадуть необхідні інжинірингові послуги з адаптації процесу лиття за технологією ЛГМ на всіх етапах виробництва, включаючи оформлення технічного завдання.
 

Опора для столів і барних стільців

Опора для столів і барних стільців 

Опора типу «тюльпан» із нержавіючої сталі для для меблів

Опора типу «тюльпан» із нержавіючої сталі для для меблів 

Виготовлення опори для столів і стільців під замовлення

Виготовлення опори для столів і стільців під замовлення