Зуби борони ротаційної зі сталі 30Л, вагою 0,36 кг

Технологія лиття по моделях, що газифікуються, дозволила значно скоротити витрати на виготовлення таких виробів, як зуби для ротаційних борін, а також дала можливість відливати зуби з конфігурацією будь-якої складності. Застосування ротаційної борони в обробці посівів різних сільськогосподарських культур різко підвищує їх врожайність. А з огляду на той факт, що зуби для такої техніки є їх основною частиною, до їх формі, конструкції і способу виготовлення пред'являються значні вимоги. Традиційно, зуби для ротаційної борони виготовляються методами кування або штампування, з подальшим свердленням необхідних отворів. Такі способи виготовлення вимагають значних виробничих витрат, використання дорогої оснастки, і інструментів, а також не дозволяють здійснити швидке переналагоджування виробництва на виготовлення виробів різної конфігурації. Застосування технології ЛГМ дозволяє позбутися від цих недоліків, легко налагодити виробництво деталей потрібної форми з усіма необхідними отворами.

Переваги технології ЛГМ при виготовленні зносостійких виробів:

  • досить висока точність литва, що практично дозволяє звести відсоток браку до нуля;
  • при виготовленні деталей такого класу, як зуби для ротаційної борони, відсутня необхідність в фінішній механічній обробці виливків, свердління в них необхідних отворів;
  • повна відповідність конструктивних параметрів моделі конструкторським вимогам креслення готової деталі, що дозволяє відмовитися від ливарних припусків, виготовляти деталі без обмежень по конфігурації;
  • скорочення в кілька разів виробничих витрат і витрат на допоміжні матеріали;
  • можливість виготовлення деталей зі зносостійких матеріалів без погіршення їх механічних властивостей;
  • практично безвідходне виробництво, що дозволяє з найменшими витратами виготовляти високоякісні і зносостійкі вироби, оперативно освоювати виробництво нових зразків техніки.

Дослідний завод спецелектрометалургії має все необхідне обладнання для виготовлення методом ЛГМ зносостійких деталей і виробив для різної сільськогосподарської техніки. Фахівці підприємства забезпечать своєчасне і з найменшими витратами виконання замовлень. Методи неруйнівного контролю, що використовуються на підприємстві, забезпечать високу якість продукції, що випускається.

Зуби борони ротаційної зі сталі 30Л, вагою 0,36 кг під замовлення

Зуби борони ротаційної зі сталі 30Л, вагою 0,36 кг під замовлення

Виготовлення зубів для ротаційних борін зі сталі 30Л на київському Дослідному заводі спецелектрометалургії

Виготовлення зубів для ротаційних борін зі сталі 30Л на київському Дослідному заводі спецелектрометалургії