Електрогазозварювання

ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України, до складу якого входить ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії», є світовим лідером в галузі розробки і впровадження передових зварювальних технологій. Накопичений науково-технічний потенціал підприємства дозволяє ефективно здійснювати надійне з'єднання деталей і вузлів, виготовлених з самих різних типів як нержавіючої сталі, так міді і сплавів кольорових металів, методом зварки.

Електрогазозварювання - технологічний процес, спеціально розроблений для виконання безперервного зварювання у вертикальному положенні, як правило, габаритних виробів великої товщини. При цьому, під дією тепла, виробленого зварювальної дугою, електрод і кромки заготівок плавляться і стікають в порожнину, утворюючи зварювальний шов, а метал, якій кристалізується у напрямку знизу до гори розплавляється і з'єднує заготівки разом.

Розроблені на ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії» унікальні технології та спеціальне обладнання дозволяє успішно вирішувати проблеми, характерні для зварювання легованих сталей і сплавів кольорових металів, такі, як низька теплопровідність, високий коефіцієнт лінійного розширення, значний розкид електроопору. Технологія і режими зварювання, що забезпечуються за допомогою обладнання, розробленого і застосовуваного на підприємстві, забезпечують значне зниження зварювальних напружень і деформацій, збереження фізико-хімічних властивостей деталей, що зварюються, в зоні зварювального шва, високу надійність виконуваного з'єднання.

Наявні в арсеналі підприємства високопродуктивні комплекси обладнання, відпрацьовані технології та матеріали для виконання електрогазозварювання великогабаритних конструкцій, трубопроводів та інших виробів з різних матеріалів і сплавів за показниками співвідношення продуктивності і якості відповідають найвищим технічним вимогам, а по ряду показників не мають аналогів у світовій практиці. Технічний і виробничий персонал підприємства не тільки забезпечить якісне та своєчасне виконання найскладніших замовлень в Києві і Київському регіоні, а й надасть інжинірингові послуги з адаптації технічних вимог замовлення, його конструктивної особливості до технологічного процесу електрогазового зварювання.

Електрогазозварювання