Токарно-гвинторізний верстат 1К62

Сучасна металообробка у промисловому виробництві та проведенні регламентних та ремонтних робіт практично не може обійтися без виконання технологічних операцій із застосуванням токарно-гвинторізних верстатів різної модифікації. Токарно-гвинторізний верстат 1К62 відноситься до універсального обладнання, за допомогою якого є можливість забезпечити досить широкий спектр токарних операцій з обробки деталей та заготовок різного призначення. Будучи одним із найпоширеніших у своєму класі, верстат 1К62 дозволяє обробляти заготовки та деталі, що мають різну твердість з конічною, циліндричною та іншою, як внутрішньою, так і зовнішньою поверхнею різної складності.

Технологічні особливості токарно-гвинторізного верстата 1К62:

  • максимальний діаметр оброблюваної заготовки – 435мм;
  • максимальна довжина оброблюваної заготовки – 1500мм;
  • можливість регулювання у широкому діапазоні швидкості обертання шпинделя та подачі супорта;
  • висока міцність та достатня жорсткість конструктивних елементів верстата дозволяє обробляти деталі, що мають значні габарити та виконані з твердих металів;
  • використання спеціальних підшипників у кінематичній схемі верстата дозволяє уникнути вібрації та биття при обробці складних за конструкцією деталей, підвищити точність їх обробки;
  • застосування спеціального, досить потужного електродвигуна забезпечує необхідну швидкість переміщення супорта;
  • застосування у стандартній комплектації верстата рухомого та нерухомого люнетів виключає деформацію довгих деталей під час їх обробки.

Токарний верстат 1К62, що входить до групи токарного обладнання Дослідного заводу спецелектрометалургії, дозволяє підприємству забезпечувати замкнутий цикл виготовлення деталей не лише зі спеціальних сплавів, які виробляються самим підприємством, а й виконувати замовлення з токарної обробки деталей різної конструктивної складності та габаритів. Технічні характеристики верстата дають змогу з високою точністю забезпечувати необхідні допуски, закладені в конструкторській документації та технічному завданні.

Токарно-гвинторізний верстат 1К62