Токарно-карусельний верстат

Сучасну металообробку неможливо уявити без високопродуктивного і високоточного токарного обладнання. Одностоєчний токарно-карусельний верстат серії 1516 з діаметром планшайби 1400 мм дозволяє виконувати роботи з точністю 0,05мм та призначений для механічної обробки заготовок з чорних і кольорових металів в умовах дрібносерійного і серійного виробництва. Токарний верстат цієї серії дозволяє здійснювати розточення і обточування циліндричних і конічних поверхонь деталей різних габаритів, нарізування канавок, свердління, зенкування і розгортання центральних отворів, відрізку заготовок. Досить велика потужність електродвигуна головного приводу в поєднанні з оптимальною жорсткістю конструкції і практично ідеальним діапазоном регулювання частоти обертання планшайби і швидкості подач різального інструменту дають можливість проводити обробку різноманітних заготовок з чорних і кольорових металів в умовах дрібносерійного і серійного виробництв на різних по швидкості режимах різання. Верстат забезпечує обробку великогабаритних деталей з високою точністю. Вертикальне розташування шпинделя і встановлена ​​на кругових напрямних планшайба розміром 1400мм дозволяють здійснювати рівномірне, без биття обертання оброблюваних деталей зі значною масою. Привід механізмів верстата забезпечується електродвигунами, які передають рух на робочому і холостому ходу шпинделю і супортам, на одному з яких встановлена ​​поворотна револьверна головка.

Основні переваги токарно-карусельного верстата:

  • висока надійність і безпека, простота в обслуговуванні і експлуатації при обробці деталей, що мають велику масу;
  • висока точність і якість обробки, що забезпечують мінімізацію браку;
  • досить висока швидкість механічної обробки деталей;
  • зручність в управлінні технологічними операціями за допомогою систем ЧПУ або ПЦІ;
  • горизонтальне розташування поверхні робочого столу значно полегшує процес установки оброблюваних деталей, що мають великі вагу і габарити.

Дослідний завод спецелектрометалургії, маючи в наявності токарно-карусельний верстат, виконує повний комплекс робіт по токарній обробці великогабаритних деталей і заготовок для різних галузей промисловості. За допомогою верстата підприємство не тільки виготовить необхідні деталі, що забезпечують власні виробничі потреби, але якісно і в строк виконає замовлення по токарній обробці великогабаритних деталей, що мають значну масу.
 

Токарно-карусельний верстат з діаметром планшайби 1400 мм Токарно-карусельний верстат дозволяє проводити роботи з точністю 0,05 мм Механічна обробка заготовок з чорних і кольорових металів на токарно-карусельному верстаті