Виготовлення оснащення

На сьогодні впровадження передових зварювальних технологій визначає рівень розвитку виробництва і науково-технічного прогресу в різних галузях промисловості. Електронно-променеве зварювання поряд із електронно-променевим покриттям у вакуумному середовищі є одною з технологій, яка найбільш швидко розвивається. Ефективне впровадження цієї технології неможливо без застосування оригінального оснащення, здатного надійно працювати у вакуумній камері, такого як устаткування для обертання, пересувні столи-платформи, маніпулятори, які забезпечують точне позиціювання заготівок і електронного випромінювання під час виконання технологічного процесу.

ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України пропонує оснащення для установок ЕПЗ і ЕПП:

  • Одне позиційне і універсальне устаткування для обертання і для зварювання виробів різних габаритів, що забезпечує їх якісне зварювання або напилення як з вертикальною, так і з горизонтальною віссю обертання з необхідною зварювальною швидкістю.
  • Прецизійні маніпулятори з декількома поступальними і обертальними ступенями свободи, що забезпечують точне позиціювання оброблюваних заготівок або електронного випромінювання окремими незалежними електроприводами, керованими за допомогою інтерфейсу програми управління, що автоматизує процес зварювання і підвищує її якість.
  • Багатопозиційні пересувні столи з гніздами для закріплення виробів, що зварюються.

Продукція, що виготовляється нашим підприємством, дозволяє забезпечити високу якість виконання технологічного процесу зварювання і електронного напилення при роботі з тугоплавкими і хімічно активними, різноманітними речовинами і якісними сплавами.

Наявне на заводі обладнання, накопичений науково-технічний потенціал і оригінальні власні розробки дають можливість на вимогу замовника розробити і виготовити необхідне оснащення, що дозволяє виробляти з високою точністю і конструкційною надійністю зварювання і електронно-променеве покриття деталей з самими різними механічними і фізико-хімічними властивостями.

Висококваліфіковані фахівці підприємства нададуть весь комплекс інжинірингових послуг по адаптації необхідного обладнання до вимог конкретного наукомісткого технологічного процесу, забезпечивши, тим самим, високу надійність зварювального з'єднання та необхідну якість захисного покриття виробу.

Виготовлення оснащення