Виготовлення оснащення для ЕШП і ЛГМ

В організації виробничого процесу електрошлакового литва одним з найважливіших ділянок є кристалізатор, який, як правило, виготовляється з міді зі знімною сорочкою охолодження. Експлуатаційні параметри кристалізатора, пов'язані з його конструкцією і виготовленням, роблять значний вплив на якість відливок, а також продуктивність процесу литва.

ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України займається розробкою, конструюванням і виготовленням кристалізаторів для установок електрошлакового литва, електрошлакової переплавки і інших ефективних металургійних технологій за технічними вимогами замовника. Наше підприємство, перебуваючи біля витоків створення технологічного процесу електрошлакового литва, має у своєму арсеналі багатий науково-технічний потенціал і все необхідне обладнання для реалізації всіх вимог замовника і забезпечення своєчасного і якісного виконання замовлень з виготовлення необхідного устаткування.

Робочі параметри кристалізаторів і їх конструкції, які розроблені та виготовлені на ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України забезпечують:

  • гладку поверхню відливок;
  • плоску форму головної і донної частини злитків;
  • широке розмаїття перетинів при спрямованій вертикальній кристалізації;
  • високу чистоту металу злитків та відливок;
  • високу ремонтопридатність обладнання;
  • надійну адаптацію до застосованого технологічного процесу литва.

Підприємство також має у своєму розпорядженні спеціальне обладнання і необхідний досвід, що дозволяє проектувати і виготовляти алюмінієві прес-форми для литва точних деталей по моделях, що газифікуються. Використання сучасних технологій і високопродуктивного обладнання з ЧПУ, власних напрацювань і оригінального програмного забезпечення, дозволяє виконувати замовлення на виготовлення прес-форм, практично будь-якої складності, в найкоротші терміни, з належною якістю і високою експлуатаційною надійністю.

Фахівці підприємства, в процесі виконання замовлення на виготовлення необхідного оснащення і устаткування, нададуть інжинірингові послуги з усіх питань, що стосуються впровадження та адаптації цього обладнання до конкретних технологічних процесів електрошлакового литва по моделях, що газифікуються.
 

Виготовлення оснащення для ЕШП і ЛГМ