Згинання листового металу

Металообробка в сучасному виробництві займає провідну роль. Маючи необхідний спектр металообробного обладнання наше підприємство гарантовано і з високою якістю має можливість виконати найскладніші замовлення. Виконання робіт з листовим металопрокатом передбачає такі технологічні операції, як розкрій, згинання під різним кутом з формуванням посилених елементів. Виконання згинання листового металу з застосуванням кромкозагинальних верстатів вдає із себе технологічну операцію, при якій плоскій заготовці надається нова об'ємна форма. При цьому, гнучка металу відбувається тільки за рахунок пластичної деформації матеріалу шляхом механічного стиснення одних і розтягування інших шарів деталі.

Призначені для формування лінії згину листового металу під необхідним кутом, кромкозагинальні верстати використовуються для виготовлення значної номенклатури готових виробів і заготовок, таких як куточки, швелери, профілі складної форми і різні елементи металоконструкцій. Область застосування кромкозагинального обладнання - це як індивідуальне і дрібносерійне, так і серійне і багатосерійне виробництво виробів з різних сортів сталі, алюмінію, міді й сплавів кольорових металів. Застосування кромкозагинальних верстатів дає можливість обходитись без зварювання при виготовленні захисних огороджень різного металообробного обладнання, корпусних деталей для електрообладнання, приладових щитів, складальних елементів металоконструкцій.

За допомогою кромкозагинального обладнання, наявного в розпорядженні Дослідного заводу спецелектрометалургії, є можливість виконувати з високою точністю роботи по згинанні нержавіючої сталі, алюмінію і чорнового металопрокату товщиною до 3 мм і шириною заготовки до 2,5 м. Підприємство не тільки в повному обсязі забезпечує свої виробничі потреби у виготовленні кожухів, корпусних деталей та огорож для нестандартного обладнання власного виготовлення, а й своєчасно і з високою якістю виконає замовлення будь-якої складності по виготовленню деталей і заготовок з листового металопрокату із застосуванням кромкозагинального обладнання.

Обладнання для згинання листового металу 1 Згинання металу виконується тільки за рахунок пластичної деформації матеріалу Обладнання для згинання листового металу 2 Згинання металу відбувається стисненням одних та розтягуванням інших шарів деталі