Камера для відпрацювання технологій зварювання

Вакуумна камера є основним елементом обладнання для здійснення електронно-променевого зварювання. Від параметрів камери залежить можливість отримання якісного і надійного зварного шва, розмірів, конфігурації і матеріалу виробів, що зварюються. Для здійснення процесу зварювання всередині камери встановлюється необхідне технологічне оснащення та обладнання для розміщення і переміщення по різних осях деталей, що оброблюються, електронно-променева гармата і ряд інших додаткових пристроїв.

Спеціалізовані вакуумні камери для відпрацювання технологій електронно-променевого зварювання, що виготовляються державним підприємством «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, на власних виробничих площах і устаткуванні, мають весь необхідний спектр типорозмірів, обладнані системами і люками для підведення кабелів зв'язку систем управління до комплексу технологічного обладнання, що знаходиться всередині камери. Камери обладнані роз'ємами і люками для забезпечення контролю технологічного процесу, а також герметичними дверима для завантаження устаткування виробів і зразків, що зварюються.

Вакуумні камери, що виготовляються підприємством з нержавіючої сталі марки 12Х18Н10Т, яка відрізняється високою міцністю і хорошою зварюваністю, забезпечують:

  • надійну герметизацію технологічного устаткування і виробів, що зварюються;
  • зручний доступ в робочу зону для завантаження і вивантаження деталей і зразків, що зварюються;
  • можливість розміщення різного технологічного устаткування, швидкого його заміни і підключення до джерел енергозабезпечення;
  • надійний захист обслуговуючого персоналу від рентгенівського випромінювання через ущільнювальні прокладки і стики;
  • необхідну механічна міцність корпусу і жорсткість всіх елементів камери.

Дослідний завод спецелектрометалургії має великий досвід у виготовленні вакуумних камер різного призначення. Підприємство має можливість виготовити, згідно технічного завдання Замовника, спеціалізовані вакуумні камери будь-якої складності, обладнати їх всіма необхідними комунікаційними елементами для проведення і відпрацювання технологічного процесу електронно-вакуумного зварювання.

Спеціалізовані вакуумні камери для відпрацювання технологій зварювання

Спеціалізовані вакуумні камери для відпрацювання технологій зварювання

Виготовлення спеціалізованих камер на замовлення

Виготовлення спеціалізованих камер на замовлення