Деталі литі

Метод литва по моделях, що газифікуються, або ЛГМ, розроблений і запатентований в середині 20 століття, позбавлений багатьох недоліків традиційного литва, такого як литво в землю або в форми з піщано-глиняних сумішей. З допомогою технології ЛГМ виробляють відливки з чавуну і сталі, бронзи й латуні, алюмінієвих сплавів різних марок. Литво відливок по ЛГМ здійснюється в спеціальній, ізольованій від навколишнього повітря камері, при цьому метал займає місце, що звільнилося від випалюваної моделі з пінополістиролу, з точністю до найдрібніших деталей повторюючи її форму і структуру поверхні, а гази, які при цьому утворюються, відсмоктуються насосом. В кінцевому підсумку, в порівнянні з традиційними методами литва, метод ЛГМ дозволяє:

  • поліпшити умови праці обслуговуючого персоналу;
  • створювати моделі з пінополістиролу, що газифікуються, складної форми;
  • отримувати високоточні виливки, зі складною конфігурацією зовнішньої поверхні і внутрішніх порожнин, з мінімальними припусками на механичну обробку.

Останнім часом, на ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України, освоєно виробництво точних деталей методом ЛГМ з чавуну, стали і кольорових сплавів вагою від 0,5 до 100 кг, таких як ремкомплекти (кронштейн, втулка, призма, накладка, зірочка), автомобільні запчастини (маточина, втулка), корпусне литво (корпус насоса, колесо насоса, корпус редуктора, равлик), залізничне литво (анкер, букса).

Високотехнологічне обладнання, величезний виробничий досвід підприємства дозволяють виконувати замовлення по точному литву заготівок і корпусних деталей із чавуну, сталі та різних сплавів з високою якістю і в оптимальні терміни. Фахівці підприємства, за кресленнями замовника, забезпечать замкнутий цикл виробництва, що включає у себе розробку і виготовлення прес-форм, виготовлення форм з пінополістиролу та відливку деталі і її механічну обробку.

 

 

Деталі литі

Деталі литі

Лиття деталей точної конфігурації методом ЛГМ

Лиття деталей точної конфігурації методом ЛГМ

Литі деталі

Сталеві деталі з наскрізним отвором

Виготовлення шестерні з різних сплавів і чавуну методом ЛГМ

Виготовлення шестерні з різних сплавів і чавуну методом ЛГМ