Литво з легованих і високовуглецевих сталей

Литво з легованих і високовуглецевих сталей дуже широко затребувані в самих різних галузях сучасного промислового виробництва. Методами литва виготовляється цілий спектр вузлів і деталей, забезпечуючи при цьому їх надійність і довговічність в самих різних умовах експлуатації:

  • кронштейни для використання в автомобілебудуванні і виготовлення металоконструкцій для застосування у будівництві;
  • конструкційні деталі підвищеної міцності, що працюють в жорстких умовах експлуатації;
  • зносостійкі деталі для сільськогосподарської діяльності;
  • відповідальні деталі для оснащення металургійного виробництва;
  • литі деталі для виробництва і ремонту вагонів;
  • ремонтні комплекти для механізмів і машин, такі як шестерні, втулки, зубчасті колеса, обойми і інші корпусні деталі, що працюють при підвищених температурах і жорстких умовах застосування.

Литво по моделях, що газифікуються, - передовий і доступний метод литва, що гарантує високу точність виливків, зниження витрат на виробництво відливок, стабільність якості литва, екологічність процесу. Точність геометрії та якість вироблених деталей залежить від якості модельної оснастки, технічних характеристик обладнання для різання пінополістиролу, а при серійному виробництві моделей складної форми - ще й від якості прес-форм.

ДП «Дослідний завод спецелектрометалургії ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАН України здійснює литво по газифікованих моделях для виробництва відливок з мінімальною механічною обробкою з легованих сталей, високолегованих жароміцних, холодостійких і зносостійких вуглецевих сплавів, високомарганцовистих сталей, чавуну, високоміцного чавуну. Ливарний і механічний цехи підприємства оснащені новітнім обладнанням для литва по моделях, що газифікуються, мають замкнутий цикл виробництва, що включає в себе проектування відливок по кресленнях замовника або зразкам, проектування і виготовлення модельної оснастки і прес-форм, а також всі необхідні види механічної обробки металевих виливків. Це дозволяє заводу своєчасно виконувати замовлення з виготовлення ремкомплектів, автомобільних запчастин, корпусних залізничних та інших деталей.

 


 

Частина корпусу з легованої сталі відлита методом ЛГМ

Частина корпусу з легованої сталі відлита методом ЛГМ

Лиття деталей плугу з високолегованих сталей відлиті методом ЛГМ вид зверху

Лиття деталей плугу з високолегованих сталей відлиті методом ЛГМ вид зверху

Лиття деталей плугу з високолегованих сталей відлиті методом ЛГМ вид збоку

Лиття деталей плугу з високолегованих сталей відлиті методом ЛГМ вид збоку

Лиття деталей шарніру з високовуглецевої сталі відлитих методом ЛГМ

Лиття деталей шарніру з високовуглецевої сталі відлитих методом ЛГМ

Лиття деталей плугу з низьколегованої сталі відлитою методом ЛГМ

Лиття деталей плуга з низьколегованої сталі відлитою методом ЛГМ