Фланці різного діаметру, виготовлені з нержавіючої та вуглецевої сталі

Одним з ключових напрямків сучасної металообробки є виготовлення великогабаритних деталей з особливою точністю. При цьому, наявність і ефективне використання металорізальних верстатів з числовим програмним управлінням грає ключову роль, особливо при виготовленні таких відповідальних деталей, як фланці різного діаметру для трубопровідної апаратури і важкого машинобудування. З огляду на той факт, що саме фланці, при експлуатації в екстремальних температурних умовах, несуть основне навантаження, забезпечуючи надійну роботу вузлів і механізмів трубопровідної апаратури, а також необхідний тиск в системі, з'єднання за допомогою фланця повинно забезпечити міцність і герметичність конструкції, а також надійність готового виробу в жорстких експлуатаційних умовах. Тому до його виготовлення пред'являються підвищені вимоги по точності відповідності до конструкторської документації, забезпечення необхідних допусків і ідеального виготовлення посадочних поверхонь.

Металообробка на металорізальному обладнанні відповідальних вузлів і деталей з нержавіючої сталі і таких твердих матеріалів, як титан і його сплави, є найбільш складним завданням. При виконанні таких робіт необхідно не тільки мати відповідне технологічне обладнання, але спеціальний інструмент, кваліфікований виробничий персонал, суворе дотримання технологічного процесу і відповідну систему контролю, що забезпечує високу якість продукції, її необхідні експлуатаційні і технічні характеристики.

Дослідний завод спецелектрометалургії має в своєму розпорядженні весь спектр необхідного високотехнологічного обладнання, включаючи горизонтально-розточувальні і токарно-карусельні верстати з діаметром планшайби 1400мм, що забезпечують точну механічну обробку при виготовленні фланців діаметром до 1.2 м з нержавіючої сталі, титану та інших металів, для з'єднання трубопроводів і ємністей за індивідуальним замовленням. Правильно організована система контролю, наявність лабораторії неруйнівних методів контролю, дозволяє не тільки гарантувати якість готової продукції, а й ефективно здійснювати перевірку технологічного процесу виготовлення особливо відповідальних деталей і вузлів на кожному етапі виконання робіт. 

Фланець для трубопроводу великих габаритів

Фланець для трубопроводу великих габаритів

Заготівля для фланця

Заготівля для фланця

Заглушка для ємності

Заглушка для ємності

Заготівля для заглушки

Заготівля для заглушки

Свердління отворів в заглушці

Свердління отворів в заглушці

Різка листового металопрокату

Різка листового металопрокату