Ємність з вуглецевої сталі з вакуумними швами з титану, нержавіючої та вуглецевої сталі по індивідуальному замовленню

Сучасна металообробка металоконструкцій з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі, титану та його сплавів дозволяє виготовляти вакуумне обладнання, яке надійно працює в жорстких умовах експлуатації з агресивними газами і рідинами. Широке використання технологій стисненого повітря і вакууму має на увазі використання надійних в експлуатації емностей.  Для виконання технологічних операцій по виробництву виробів, які гарантовано забезпечують необхідний вакуум, необхідне застосування високоточного металорізального обладнання, а також використання технологій, які гарантують отримання надійних зварних з'єднань.

Для забезпечення надійної збірки ємностей необхідна ретельна підготовка деталей і заготовок до виконання зварювальних робіт, що включає, в першу чергу, точну відповідність розмірів заготовок вимогам конструкторської документації. Матеріал таких ємностей грає ключову роль для забезпечення довговічності і надійності готових виробів. З огляду на особливості і складність обробки деталей з нержавіючої сталі, а також титану і його сплавів на металорізальному обладнанні, необхідно суворе виконання технологічного процесу з підготовки деталей до складання за допомогою зварних з'єднань.

Дослідний завод спецелектрометалургії, має в наявності все необхідне обладнання для виготовлення під ключ ємностей з вуглецевої сталі з вакуумними швами, що витримують заданий технічними умовами тиск. Наявні на підприємстві високоточні токарно-карусельні та горизонтально-розточувальні верстати, а також інше обладнання з числовим програмним управлінням забезпечує якісну підготовку складальних одиниць до збірки за допомогою зварювальних технологій. Фахівці підприємства, використовуючи найсучасніші напрацювання базового підприємства - ІЕЗ ім. Є.О. Патона - в області зварювальних технологій, забезпечать якісну і надійну збірку готового виробу. За завданням Замовника підприємство виготовить ємності на необхідний обсяг, підібравши діаметр і товщину вхідного матеріалу конкретно по замовленому робочому тиску, забезпечивши надійність в експлуатації і довговічність готового виробу.

Ємність з вуглецевої сталі з вакуумними швами з титану, нержавіючої та вуглецевої сталі

Ємність з вуглецевої сталі з вакуумними швами з титану, нержавіючої та вуглецевої сталі 

Ємність для вакуумного обладнання

Ємність для вакуумного обладнання

Виготовлення ємності з вуглецевої сталі

Виготовлення ємності з вуглецевої сталі

Елемент ємності з вуглецевої сталі

Елемент ємності з вуглецевої сталі